همایش دهیاران شهرستان کوهبنان برگزار شد.

[ad_1]

به گزارش کوهبنان امید ، به مناسبت ۱۴ تیر ماه روز دهیاری همایش دهیاران شهرستان با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی ،بخشدار طغرالجرد ، و دهیاران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.


محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان با تبریک روز دهیاری ابراز داشت: در نظامی قرار داریم که رهبری ان را سیدی بزرگوار از سلاله پاک رسول الله عهده دار است که همواره بر خدمت رسانی بی منت به مردم توصیه دارد لذا از خداوند بخواهیم توفیق دهد که از خدمتگزاران واقعی باشیم و همواره در جهت خدمت رسانی به مردم گام برداریم .
محمد رضا مهدلو بیان کرد: باید تمام توان خود را به کار ببریم تا بتوانیم در خدمت رسانی به مردم موفق باشیم .ِ
فرماندار کوهبنان گفت: با توجه به امکانات و امنیت حاکم بر ایران اسلامی باید همیشه این ذهنیت را داشته باشیم که می توانیم بیشتر از این خدمتگذاری کنیم .
وی گفت : با عملکرد خوب ادارات به خصوص بنیاد مسکن و تلاش دهیاران باعث شده گوشه ای چهره روستاها از نظر عمران و ابادانی دگرگون شود .
وی عنوان کرد: دهیاران نماینده عالی در روستاها هستند که باید با همکاری و تعامل با شوراها در راستای تولید و اشتغال بیشتر گام بردارند و هر روستا به یک کارگاه تولیدی مبدل شود.ِ
وی افزود: در ایام مبارزه با مواد مخدر هستیم که متاسفانه در کل کشور موضوع مهمی است و فراگیری ان جا و مکان و زمان نمی شناسد.
فرماندار کوهبنان تاکید کرد: شما دهیاران و شوراهای اسلامی کمک در برابر این اسیب ها را داشته باشید و به افراد اگاهی دهید و وظیفه همه ماست که افرادرا از این برهان نجات دهیم .ِ
وی خاطر نشان کرد: اگر اگاهی دادن به افراد صورت نپذیرد قطعا کسانی که گرفتار مواد مخدر شدند مشکلات زیادی را برای خود و جامعه به وجود می اورند .
مهدلو بیان کرد : بافت روستاها نیاز به مقاوم سازی و بهسازی دارند لذا با اقداماتی که انجام شده وام مسکن را برای واحدهایی که قابل سکونت نیستند در نظر گرفته شده که متقاضان با مراجعه منازل خود را بازسازی کنند و بافت روستاها را تغییر دهند .
فرماندار کوهبنان با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری بیان کرد : در سال اقتصاد مقاومتی مشاغل خرد و خانگی را در روستاها راه اندازی و زمینه اشتغال را برای روستاییان فراهم کنیم .
وی در پایان تاکید کرد: رونق اقتصادی روستاها را مدنظر قرار دهیم و در ابادانی روستاها تلاش کنیم .
انتهای پیام /سادات هاشمی کوهبنانی

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *