قبور مطهر و منور شهیدان کوهبنان غبار روبی و عطر افشانی شد.

[ad_1]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با اغاز هفته قوه قضائیه با حضوراعضای شورای اداری و تامین کوهبنان قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس مرکز شهرستان غبارروبی ،عطر افشانی و گلباران شد و حاضرین بار دیگر با آرمان های بلند شهیدان و امام شهیدان تجدید عهد و پیمان نمودند که همواره در کنار ولایت و رهبری باشند و در راستای استقرار حکومت عدالت گستر حضرت ولی عصر عج تلاش نمایند.


در حاشیه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مهدی پور اسلامی دادستان کوهبنان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه خصوصا شهید مظلوم دکتر بهشتی گفت:پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان که جایگاه و پایگاه خود را در خاورمیانه از دست داده بودند در صدد برآمدند از هر طریق ممکن مشکلاتی برای انقلاب اسلامی بوجود آورند.
وی تاکید کرد:دشمنان از راه و روش های مختلف وارد کار شدند و در حقیقت ترور شخصیت های اثر گذار در انقلاب را از جمله اقدامات موثر خود قلمداد کردند.
دادستان کوهبنان خاطر نشان کرد: یکی از چهرهایی که هموار در کنار حضرت امام و پشتیبان ایشان بود را هدف قرار دادند و در هفتم تیرماه سال ۶۰ دکتر بهشتی و تعدادی از یاران و خدمتگزاران به نظام اسلامی را به شهادت رساندند.
وی ابراز داشت :خون پاک این شهیدان جوشش و خروش ویژه ای در جامعه بوجود آورد و مردم با صلابت و قدرت وارد عرصه شدند و با جان و دل از انقلاب و حضرت امام ره دفاع کردند .
دادستان کوهبنان گفت:شهید بهشتی عالمی فرهیخته،متفکر،ولایت مدار،اسلام شناس ،مدیر ،مدبر ،شجاع و….بود که تمام عمر خویش را در راه گسترش احکام و معارف اسلامی سپری نمود و در نهایت مورد بغض و کینه دشمنان قرار گرفت.
وی بیان داشت:اگر بخواهیم قدرت و صلابت دشمنان را در هم بشکنیم بایستی همواره وصیت نامه شهدا و خواسته های انان که دفاع از ولایت و رهبری،حفظ اتحاد و همدلی و….را سرلوحه امورات خویش قرار دهیم اینجاست که دشمنان خوار و ذلیل خواهند شد.
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *